مقالات ثروت آفرینی

مقالات هوش مالی

کافه میلیادرها

کافه میلیادرها

مشاوره

مشاوره میلیادر جوان

فروشگاه

فروشگاه

آموزش وردپرس
خانه / ازتلگرام میلیاردر جوان

ازتلگرام میلیاردر جوان

عضویت در کانال تلگرام میلیاردر جوان

ازتلگرام میلیاردر جوان

انتشار جملات و متنهای مفید و موثر و گاها بسیار زیبا در گروه تلگرام میلیاردر جوان و تولید محتوا و یا استفاده از مطالب و جملات مهم و تاثیر گذار در کانال تلگرام میلیاردر جوان همواره با دغدغه از بین رفتن و عدم جمع آوری و طبقه بندی آنها همراه بود تا اینکه فرصتی دست داد تا طبقه بندی صورت گرفته و به تدریج این مطالب و جملات کاربردی و زیبا به تدریج به سایت میلیاردر جوان انتقال یابد.

این مطالب و جملات در زمینه های ثروتمندی و باورهای ثروتمندی، هوش مالی، کسب و کار و کارآفرینی و ایده پردازی  وشناخت و پیش بینی بازارهای مختلف سرمایه گذاری در کانال و گروه منتشر شده اند و مطالبی که به تدریج به سایت انتقال می یابند مطالبی هستند که از انبوه مطالب عنوان شده انتخاب شده و می توانند باعث انگیزه بخشی و یادگیری بسیاری از موارد در زمینه های ذکر شده شوند.

حتی المقدور تلاش گردید تا منبع مطالب و جملات مورد استفاده مشخص گردند که در این زمینه موفق نبودیم و چنانچه جمله یا مطلبی در این مورد بدون درج منبع منتشر گردیده ومخاطبین گرامی اطمینان لازم از منبع مطالب دارند اعلام نموده تا منبع مطالب مشخص و منتشر گردند.

امیدواریم حاصل این تلاش برای کسانی که درپی رمز و راز موفقیت و کارآفرینی و سرمایه گذاری هستند مفید فایده واقع شود.

 

ثروتمندی و باورهای آن

هوش مالی

کسب و کار

شناخت و پیش بینی بازارهای مختلف

 

عضویت در کانال تلگرام میلیاردر جوان

چگونه می توانیم هوش مالی خود را افزایش دهیم؟ آیا می توانیم ثروتمند شویم؟ چطور درآمدهای خود را افزایش دهیم؟ فرق دارائی و بدهی چیست؟ چگونه تشخیص دهیم پولمان را صرف خرید دارائی می کنیم یا بدهی؟ از فروشگاه میلیاردرها دیدن کنید. رد کردن