مقالات ثروت آفرینی

مقالات هوش مالی

کافه میلیادرها

کافه میلیادرها

مشاوره

مشاوره میلیادر جوان

فروشگاه

فروشگاه

آموزش وردپرس
خانه / انواع کاربری

انواع کاربری

 

انواع کاربری

اگر علاقمند به تغییر در سبک زندگی خود و شرایط مالی خود هستید ، ابتدا باید در باورها و نگرشها ی خود تغییر ایجاد کنید در غیر این صورت تغییری در نحوه زندگی شما اتفاق نخواهد افتاد.ولی باید بدانیم تغییر ذهنیت و نگرش در افراد ، یک فرایند زمان بر است و نیاز به گذشت زمان و تکرار و تجربه دارد.

مطالعه آن چه که نمی دانیم و شناخت دلیل وضعیت فعلی و  تجربه شرایط جدید ، تنها راههای تغییر در نگرش هستند . ما در سایت میلیاردر جوان  درتلاش هستیم شرایط ایجاد تغییر در نگرش ، افزایش هوش مالی و مدیریت مالی را فراهم آوریم ، مسیر را شفاف کنیم ، از تجربیات خود بگوئیم و به تدریج شما را با فضائی که تاکنون با آن ناآشنا بوده اید، آشنا کنیم.

ما برای دوستانی که تلاش می کنند آینده ای متفاوت با امروز خود رقم بزنند  سه نوع عضویت بر اساس مدت زمان و میزان امکاناتی که در اختیارشان قرار می دهیم ایجاد کرده ایم  . به شما توصیه می کنیم طولانی ترین مدت پیشنهادی را انتخاب کنید چون گذشت زمان و تکرار بیشتر ، تغییر دنیای ذهنی شما را نهادینه و افق موفقیت شما را طولانی تر می کند.

چنانچه واقعا اراده کنید که زندگی خود را تغییر دهید و با ما همراه شوید ، می توانید به تدریج دانش و نگرش خود را تغییر دهید و تجربه های موفق را همیشه همراه خود داشته باشید.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما همراهان گرامی

چگونه می توانیم عضویت ویژه سایت را خریداری کنیم؟

برای خریداری عضویت ویژه ، ابتدا شما باید در سایت ثبت نام کنید نوع کاربری خود را در قسمت پایین ثبت نام انتخاب کنید و  پرداخت را به صورت کاملا امن انجام دهید.سپس گزینه افزایش موجودی را انتخاب کنید و نوع کاربری خود را انتخاب کنید و بعد از آن بااستفاده از رمز خرید الکترونیکی کارت عابربانکتان پرداخت مبلغ عضویت را انجام دهید.

ثبت نام

 

برای گرفتن عضویت ویژه می توانید از این لینک استفاده نمائید و پس از اینکه نوع کاربری خود را انتخاب نمودید می توانید وارد سایت شده و از طریق لینک فروشگاه می توانید فایلهای مربوط به کاربری خود را دانلود کنید و از امکانات کاربری خود که به شرح جدول زیر می باشد استفاده نمائید.

لینک فروشگاه(بازارچه)

انواع کاربری

 

 

 ثبت نام اعضای ویژه

انواع دسترسی

۱- دسترسی برنزی

برنزی

مدت زمان این دسترسی۷۰ روز و مبلغ سرمایه گذاری شما بر روی خودتان ۱۸۸۰۰ تومان می باشد . در این دسترسی ، دوستان از کلیه مطالب و  فایل کتابهای اختصاصی گروه میلیاردر جوان می توانید استفاده کنند.

امکانات این دسترسی:

– دانلود جلد اول کتاب “افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی”شامل ۱۰۴ قسمت مجموعه مقالات “افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی”

-دانلود کتاب “اسرار کارآفرینی”

– دسترسی به مقالات مخصوص اعضا ویژه که شامل مقالات”افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی” و “مسیر ثروتمندی” از قسمت ۱۱ به بعد می شود.

– ۱۰ قسمت اول مقالات “مسیر ثروتمندی ”  بصورت کتاب در اختیار اعضا این نوع کاربری قرار می گیرد.

– کاربر در طی مدت عضویت دسترسی لازم  به هرگونه امکانات جدیدکه مخصوص اعضا ویژه باشد خواهد داشت.

-در صورت تمدید زمان عضویت ویژه ، به کاربر ۱۵درصد تخفیف داده می شود.

این پیشنهاد اولین گزینه به هنگام پرداخت است. شما می توانید درصورت تمایل منوی کشوئی را باز کنید و کاربری نقره ای یا طلائی را انتخاب کنید.

 

۲- دسترسی نقره ای

نقره ایمدت زمان این دسترسی ۱۴۰ روز ومبلغ سرمایه گذاری شما بر روی خودتان ۲۸۸۰۰ تومانمی باشد.در این دسترسی ، دوستان از کلیه مطالب و  فایل کتابهای اختصاصی گروه میلیاردر جوان که مخصوص اعضاء ویژه سایت می باشد، می توانند استفاده کنند.

          امکانات این دسترسی:

– دانلود جلد اول کتاب “افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی”شامل ۱۰۴ قسمت ویرایش شده مجموعه مقالات “افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی”

-دانلود کتاب “اسرار کارآفرینی”

– دسترسی به مقالات مخصوص اعضا ویژه که شامل مقالات”افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی” و “مسیر ثروتمندی” از قسمت ۱۱ به بعد می شود.

– ۱۰ قسمت اول مقالات “مسیر ثروتمندی ” و دو جلد از  هر ۱۰ قسمت مقالات ویژه “مسیر ثروتمندی” بصورت کتاب در اختیار اعضا این نوع کاربری قرار می گیرد.

– کلیه مقالات مربوط به یک دسته از مقالات به انتخاب کاربر بصورت کتاب برای کاربر ارسال می گردد.مثلا کاربر می تواند درخواست کلیه مقالات یکی از دسته های “موفقیت “یا “کارآفرینی” و یا “سرمایه گذاری” را از طریق ایمیل ارائه دهد در کمترین زمان برایشان ارسال می شود.

– چه در طول دوره عضویت و چه پس از خاتمه آن ، تا۱ ماه پس از خاتمه عضویت ویژه ، هرگونه دوره ،محصول و یا امکان جدید(در صورت ایجاد سایت جدید) مشمول ۲۵درصد تخفیف خواهد بود.

– کاربر در طی مدت عضویت ، دسترسی لازم  به هرگونه امکانات جدید که مخصوص اعضا ویژه باشد خواهد داشت.

-در صورت تمدید زمان عضویت ویژه ، به کاربر ۲۵درصد تخفیف داده می شود.

 

۳- دسترسی طلائی

طلائیمدت زمان این دسترسی۳۶۵ روز (یکسال) ومبلغ سرمایه گذاری شما بر روی خودتان ۵۲۸۰۰ تومان می باشد.  در این دسترسی ، دوستان از کلیه     مطالب و  فایل کتابهای اختصاصی گروه میلیاردر جوان که مخصوص اعضاء ویژه سایت می باشد، می توانند استفاده کنند.

 امکانات این دسترسی:

– دانلود جلد اول و دوم کتاب “افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی”شامل ۱۰۴ قسمت ویرایش شده مجموعه مقالات “افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی”

-دانلود کتاب “اسرار کارآفرینی”

– دسترسی به مقالات مخصوص اعضا ویژه که شامل مقالات”افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی” و “مسیر ثروتمندی” از قسمت ۱۱ به بعد می شود.

– ۱۰ قسمت اول مقالات “مسیر ثروتمندی ” و فایل ویرایش شده هر ۱۰ قسمت مقالات ویژه “مسیر ثروتمندی”پس از انتشار بصورت کتاب در اختیار اعضا این نوع کاربری قرار می گیرد.

– کلیه مقالات مربوط به همه دسته های مقالات بصورت کتاب برای کاربر ارسال می گردد.

– علاوه بر جلد اول کتاب “افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی” ۵۰ قسمت از این سلسله مقالات در قالب کتاب برای کاربر ارسال خواهد شد.

– علاوه بر دسترسی به مقالات “مسیر ثروتمندی” ،کتاب “مسیر ثروتمندی”  نیز در پایان دوره  برای کاربر ارسال خواهد شد.

– چه در طول دوره عضویت و چه پس از خاتمه آن ، تا۳سال هرگونه دوره ،محصول و یا امکان جدید(در صورت ایجاد سایت جدید) مشمول ۲۵درصد تخفیف خواهد بود.

– کاربر در طی مدت عضویت ، دسترسی لازم  به هرگونه امکانات جدید که مخصوص اعضا ویژه باشد خواهد داشت.

-در صورت تمدید زمان عضویت ویژه ، به کاربر ۴۰ درصد تخفیف داده می شود.

توضیح: چنانچه برای یک نوع کاربری ثبت نام کردید و پس از آن نظرتان در مورد نوع کاربری تغییر کرد ، می توانید با مراجعه به قسمت پرداخت مابه التفاوت هزینه کاربری برنزی به کاربری طلائی ، یا کاربری نقره ای به کاربری طلائی و یا کاربری برنزی به کاربری نقره ای ، کاربری خود را تغییر دهید. با احترام

     سرمایه گذاری خود را از حالا شروع کنید

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه می توانیم هوش مالی خود را افزایش دهیم؟ آیا می توانیم ثروتمند شویم؟ چطور درآمدهای خود را افزایش دهیم؟ فرق دارائی و بدهی چیست؟ چگونه تشخیص دهیم پولمان را صرف خرید دارائی می کنیم یا بدهی؟ از فروشگاه میلیاردرها دیدن کنید. رد کردن