مقالات ثروت آفرینی

مقالات هوش مالی

کافه میلیادرها

کافه میلیادرها

مشاوره

مشاوره میلیادر جوان

فروشگاه

فروشگاه

آموزش وردپرس
خانه / اسلایدشو / مسیر ثروتمندشدن(۴۱)

مسیر ثروتمندشدن(۴۱)

ثروتمند
ثروتمند

تفکر پانزدهم یک ثروتمند

یک ثروتمند بازی با پول را بلداست. پول آنها مانند یک سرباز فداکار برای آنها کار می کند و می جنگد تا پول بیشتری بسازد و فقرا بازی با پول را بلد نیستند و دائما می جنگند و سخت کار می کنند تا پول به دست آورند.

اگر شما هم فکر می کنید پولی که بدون زحمت زیاد  به دست بیاید صحیح نیست و بر آن شبهه وارد می کنید ، و تنها درآمدی را صحیح می دانید که با زحمت زیاد و گذراندن وقت به دست بیاید ، متاسفانه این تفکر به شما اجازه ثروتمند شدن نمی دهد.

اغلب مردم یاد گرفته اند و یا بهتر بگوئیم اینگونه بارآمده اند که به سختی برای پول درآوردن کار کنند در حالیکه این روش ثروتمند شدن نیست.

اما اگر فکر می کنید می توانید بدون زحمت بسیار و بصورتی هوشمندانه و سالم برای خود پول بسازید شما می توانید ثروتمند شوید ولی باید متناسب با شخصیت  و توانائیهای خود راه آن را بیابید.تنها تعداد بسیار کمی از افراد هستندکه یاد گرفته اند به جای اینکه با صرف وقت بسیار و زحمت زیاد از خودشان کار بکشند از پولشان ، به سختی کار بکشند و با استفاده از آن پول بسازند . ثروتمندان از زمره چنین افرادی هستند.

دنیای واقعی به ما نشان می دهد کسانی که به دنبال پول درآوردن با کارو تلاش زیاد هستند و شب و روز به سختی کار می کنند نه تنها ثروتمند نیستند بلکه یا ورشکسته هستند و یا نزدیک به ورشکستگی .

مشکل اکثر مردم این است که آنها نمی دانند با مازاد درآمد خود چه کنند. دانستن این مشکل می تواند نقطه عزیمت آنها از سخت کارکردن به هوشمندانه کار کردن باشد.

ثروتمندان ، ثروتمندند چون می توانند به راحتی برای وقت خود برنامه ریزی کنند.آنها به راحتی تفریح می کنند ، مسافرت می روند ، دنیاگردی می کنند و به هر روشی که بتوانند از زندگی لذت می برند چون هوشمندانه کار می کنند .آنها به مرحله ای رسیده اند که نیازی به صرف وقت برای کار کردن ندارند. آنها در کار خود از اهرمها و سیستمهائی استفاده می کنند که بتواند به جای صرف وقت توسط آنها ، برای آنها به اندازه کافی کار کند .

ثروتمندان اهرم را به خوبی می شناسند و به کار می برند. ولی آیا شما هم اهرم را می شناسید؟  اغلب افراد اهرمها را نمی شناسند ولی بسیاری از کسانی هم که اهرمها را می شناسند از شرایط مالی خود راضی نیستند چون به دلیل ترسها و محدودیتهای ذهنی خود توانائی استفاده از آنها را ندارند.

باید بدانیم راه ثروتمند شدن این است که وقت شما برای انجام کارهائی که می خواهید انجام دهید آزاد باشد و این اتفاق در صورتی می افتد که به جای شما ، سرمایه و دارائی شما برای شما کار کند . اگر دارائی و سرمایه اولیه لازم برای این کار وجود ندارد احتمالا باید سخت کار کنید ولی منطقی و صحیح این است که از این دوران به عنوان فرصت برای آموختن بازی با پول ، بهترین استفاده را بکنید.

به خاطر داشته باشید که پول ، انرژی است. اکثر مردم انرژی خود را می گذارند و انرژی پول را بر می دارند. ولی اقلیتی که به استقلال مالی رسیده اند آموخته اند که چگونه سرمایه گذاری با انرژی و کار را با اشکال دیگر انرژی جایگزین کنند.

از جمله انرژی های دیگر ، که افراد ثروتمند از آنها استفاده می کنند می توان از نیروی کاردیگران ، سیستمهای کسب و کار و تجارت  و یا سرمایه گذاری در هر زمینه ای نام برد.

شما نیز می توانید آن گونه که دلتان می خواهد و فکر می کنید استحقاقش را دارید زندگی کنید ولی برای رسیدن به ثروت شما باید هزینه های آن را بپذیرید .باید به گونه ای عمل کنید و از سیستمها و اهرمها استفاده کنید که بتوانیدبه استقلال مالی برسید . همانطور که گفتم استقلال مالی  یعنی پول درآوردن بدون کار کردن. همانطور که قبلا گفته شد به این نوع درآمد که شما برای به دست آوردن آن کار نمی کنید،”درآمد غیر فعال “می گویند.

برای موفق شدن در بازی پول ،  شما باید تا آنجا که می توانید درآمد غیر فعال خود را افزایش دهید . با پیشی گرفتن درآمدهای غیر فعال شما از هزینه های زندگیتان شما می توانید به استقلال مالی برسید.

درباره ی میلیاردر جوان

همچنین ببینید

فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه می توانیم هوش مالی خود را افزایش دهیم؟ آیا می توانیم ثروتمند شویم؟ چطور درآمدهای خود را افزایش دهیم؟ فرق دارائی و بدهی چیست؟ چگونه تشخیص دهیم پولمان را صرف خرید دارائی می کنیم یا بدهی؟ از فروشگاه میلیاردرها دیدن کنید. رد کردن